PROGRAMM     KOHAD      KORRALDAJAD

MIS ON MÕTLEMISFESTIVAL?

Kust tulevad head ideed? - Steven JohnsonMõtlemisfestivalil ülistatakse inimese võimet mõelda ja mõtestada maailma enda ümber. Tarvitame festivalil mõtlemist selle kõige ehedamal kujul. Hariduse tegelik essents, mis avaldub loomulikus uudishimus maailma vastu ning kires lahendada keerulisi probleeme, on meie meelest hääbumas ja vajab taastamist.

Selleks saigi Mõtlemisfestival ellu kutsutud, et inspireerida osalejaid diskussioonide, mõttemängude, töötubade ja erinevate põnevate formaatide kaudu küsima veel küsimata küsimusi ning leidma neile ootamatuid vastuseid.

Mõtlemisfestival sobib suurepäraselt kevadisse Tartusse, heade mõtete ja ülikoolilinna. Meie sooviks on, et Tartus oleks veel rohkem häid mõtteid, et linna vaim oleks ergas! Me tahame panna Tartu headest mõtetest sumisema, nii et selles intellektuaalses õhkkonnas küpseksid uued ideed, millel on potentsiaali muuta maailma! Loe lähemalt ›

Tartu is a university town with an especially high density of people who enjoy thinking. Academic education, however, sometimes tends to focus most on strictly following the curriculum, thus discouraging active discussions. The Thinking Festival wishes to change that by encouraging everyone to think; especially on subjects that they usually wouldn't. Preserving one's natural curiosity is important, so bring a friend and we'll see you at the Thinking Festival!