Andmed

Aadress:
Raekoja plats 1/Ülikooli 7
Tartu, Eesti

Kontaktid:
E-mail: martin@ddakadeemia.ee

Kes me oleme?

DD Akadeemia on Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensise põhiprogramm. Domus Dorpatensise eesmärgiks on teaduse, kultuuri ja laiemalt kogu ühiskonna areng. Sellise arengu kõige paremaks eelduseks on avatud ühiskond. Seepärast ongi DD Akadeemia programmi põhieesmärgiks avatud ühiskonna kaitsjate arendamine.

Domus Dorpatensis rahastab suures osas ise DD Akadeemia programmi tegemist. Selleks tegeleb sihtasutus sotsiaalse ettevõtlusega – rendib välja külaliskortereid ja seminariruume. Iga teenitud euro võimaldab omakorda arendada rohkemaid noori.

Toetajad

DD Akadeemia saab toimuda tänu paljudele partneritele, sponsoritele ja rahastajatele. Eraldi täname meie erinevate projektide (nt värbamisvõimekuse arenguhüpe) toetajat Kodanikuühiskonna Sihtkapitali.

MEIE MISSIOON

Aidata tudengitel saada maailmamuutjateks, kes kaitsevad avatud ühiskonda kõikjal üle maailma.

MEIE MEESKOND

DD Akadeemia programmi on loonud ja viib ellu enamuses vabatahtlikest koosnev meeskond, koostöös Domus Dorpatensise tegevjuhi, büroojuhi ja ülejäänud töötajaskonnaga.

Toomas Tuul

Hooajameeskond,
programmijuht

Hanna Britt Soots

Hooajameeskond,
Iseenda arendamise kursus

Kaisa Jõgeva

Hooajameeskond,
Maailma muutmise kursus

Keit Mõisavald

Hooajameeskond,
Maailma mõtestamise kursus

Marleen Kirsipuu

Hooajameeskond,
Avatud ühiskonna kursus

Martin A. Noorkõiv

Arendusmeeskond,
DD tegevjuht, AÜ kursus
martin (at) ddakadeemia.ee

Diana Lõhmus

Arendusmeeskond,
Maailma muutmise kursus

Kärt Lehis

Arendusmeeskond,
Iseenda arendamise kursus

Kaspar Kruup

Arendusmeeskond,
Maailma mõtestamise kursus

Uta Kührt

Finantsid ja logistika,
DD büroojuht

Margot Möller

Koolituskoordinaator

Henri Kõiv

Maailmamuutjate kool,
peakorraldaja

AITA KAASA

Domus Dorpatensis on mittetulunduslik organisatsioon, mis rahastab DD Akadeemia tegemist läbi sotsiaalse ettevõtluse ning projektitoetuste ja annetuste toel.

RENDI
Järgmine kord kui vajad Tartus öömaja või kohta, kus pidada koosolekut või seminari, siis kasuta julgelt meie teenuseid. Suurepärane asukoht raekoja platsis, soodsad hinnad ning teadmine, et iga tasutud euro teenib head eesmärki!
ANNETA
Iga annetatud euro võimaldab meil aidata rohkemaid noori, arendada programmi kvaliteeti ning sellega aidata kaasa ühiskonna pikaajalisele arengule. Annetada saab kõige lihtsamini ülekandega sellele kontole: EE432200221020434752 (Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis).
LEVITA
Aita infot programmi kohta levitada noorte seas, kelle jaoks Sinu arvates programm kasulik võiks olla. Meie Facebook'i lehele ilmub kõige esimesena kandideerimisinfo ja kõik muu vajalik.