Ootame DD (Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis) vabatahtlike tiimidesse inimesi, keda inspireerib tegutsemine selle nimel, et noored inimesed ja inimkond laiemalt saaks areneda. Meie eesmärgiks on aidata noortel inimestel võtta vastutust maailma probleemide lahendamise ja võimaluste realiseerimise eest.

KOLM TIIMI

Otsime hetkel vabatahtlikke kolme erinevasse tiimi, kes tegutsevad kahe erineva suuna peal: DD Akadeemia tasuta arenguprogramm noortele ning Changemakers Summit (endise nimega Maailmamuutjate kool) konverents noortele.

DD AKADEEMIA LAIENDUS

DD Akadeemia programmi teeme praegusel kujul neljandat hooaega - 200 tundi interaktiivsete meetoditega kohtumisi ning 200 tundi ettevalmistusi/tegevusi maailmas. Tegemist on tõenäoliselt ühe maailma kõige intensiivsema, mitmekesisema ja ambitsioonikama noorte arenguprogrammiga. Sul on võimalus anda oma panus sellesse, et järjest rohkemad noored saaksid selle kogemuse võrra rikkamaks - nimelt on laiendustiimi eesmärgiks viia DD Akadeemia programm teistesse riikidesse. Alustame Lätist, siis lähme Soome ja sealt kasvame piirkonnas järjest suuremaks.

DD AKADEEMIA KOOLITUS

DD Akadeemia programmi viivad läbi programmi enda vilistlased vabatahtlikena. Selleks, et nad suudaksid teha häid koolitusi ja programmi läbi viia, koolitame me neid enne hooaja algust ning toetame erinevatel viisidel hooaja jooksul. Otsime koolituskogemusega, loovalt mõtlevaid inimesi vabatahtlikeks koolitustiimi, kes meie programmi läbiviijaid toetab.

CHANGEMAKERS SUMMIT

Changemakers Summit kolmepäevane konverents inimestele, kes püüavad Eestit ja maailma mingil viisil paremaks teha. Konverents on selleks, et kuulda kõige parematest uutest praktikatest, saada uut innustust ning suhelda teiste inimestega, kes maailma parandada püüavad. Konverentsi korraldab vabatahtlik tiim, kuhu otsime ka täiendavaid liikmeid. Uuri Changemakers Summiti kohta lähemalt siit ning tiimis kaasalöömise kohta siit.

MUUD ROLLID

Lisaks kolmele meeskonnale otsime täiendust ka üldises DD Akadeemia juhtimises. Nimelt otsime DD Akadeemia vabatahtlikku kommunikatsioonijuhti (jooksev kommunikatsioon ja värbamiskampaania) ning personalijuhti (sügisene valikuprotsess, aasta jooksul vabatahtlike haldus).

MIKS KANDIDEERIDA?

MISSIOON

Meie tegevuste eesmärk on anda oma väike panus maailma paremaks kohaks tegemisse. Iga tegevus seda omal viisil teebki ja meie vabatahtlikud tiimiliikmed leiavad oma suurima innustuse just sellest.

TARGEMAKS SAAB

Iga meie tegevus on seotud kellegi koolitamisega ja me oleme seda meelt, et kõige parem viis millegi õppimiseks on õpetamine. Kõigis neis tiimides toimub paratamatult palju õppimist väga erinevatel olulistel ja huvitavatel teemadel.

TIIMIKOGEMUS

Kõiki tegevusi viib ellu väike ja tihedalt koostööd tegev tiim. Need on kogemused, mis on ülekantavad töösse ükskõik millises sektoris või juhtimistasandil.

TÄHTAEG: 30.09